Tel:
Chiny Tutco Electric Duct Heater producent
Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.
Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Co., Ltd.

Dom ProduktyElement grzewczy cieplej żywności

Wysokowydajny ocieplacz żywnościowy Element grzejny 220V z aluminium

Wysokowydajny ocieplacz żywnościowy Element grzejny 220V z aluminium

  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
 • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Tutco
  Orzecznictwo: UL
  Numer modelu: 120 V-480 V

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Eksportowanie pakowania
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Produktu: Grzejnik silikonowy, cylindryczny, foliowy materiał: Aluminiowa płyta
  Napięcie: 220V Życie: ≥ 4 lata
  Gwarancja: 18 miesięcy Certyfikat: UL

  UL Przygotowanie żywności Podgrzewacz do szafki Podgrzewacz do szafki Element

  Tutco projektuje i produkuje rodzaje grzałek do szafek do podgrzewania żywności, wszystkie produkty noszone z UL.

  Zalety szafki

  Istnieją dwie podstawowe korzyści dla szafki na żywność. Są to "bezpieczeństwo żywności" i "efektywność działania".

  Bezpieczeństwo żywności

  Pokarm utrzymywany w zbyt niebezpiecznej temperaturze zbyt długo przyspieszy wzrost patogenów. Bakterie i wirusy mogą rosnąć w żywności w ciągu 2 godzin, a nawet szybciej podczas upałów. CDC określa "Nieodpowiednie Temperatury Gospodarstwa" jako jeden z 5 czynników ryzyka odpowiedzialnych za choroby przenoszone przez żywność. Spośród trzech podstawowych zasad bezpieczeństwa żywności, jeden poświęcony jest kontroli czasu i temperatury. Pozostałe dwa to Higiena i zanieczyszczenie krzyżowe. Około 3000 osób rocznie umiera w USA z powodu chorób przenoszonych przez żywność. National Restaurant Association twierdzi, że średni koszt dla restauracji za wypadek związany z chorobami przenoszonymi przez żywność szacuje się na 75 000 USD.

  Strefa zagrożenia temperaturą

  Zakres niebezpiecznych temperatur jest znany jako Strefa zagrożenia temperaturowego i waha się od 41 ° F do 135 ° F przy najszybszym wzroście patogenu występującym między 70 ° F a 125 ° F. W ciągu kilku godzin jedna bakteria może wzrosnąć do tysięcy. Kodeks Żywnościowy FDA zaleca nie więcej niż skumulowane 4 godziny w strefie zagrożenia. Wyjątek stanowią suche krakersy, w których patogeny mogą żyć, ale nie mogą się rozmnażać.

  Szafki ocieplone utrzymują jedzenie w temperaturze około 140-141 ° F, chyba że wymagany jest specjalny proces, taki jak pieczenie ciasta na chleb i ciastka. Przy pomocy komory ocieplającej czas i temperatura są w wysokim stopniu kontrolowane. Wysokiej jakości źródło ciepła i mechanizm kontroli są kluczem do niezawodnych i bezpiecznych wyników.

  Wydajna produkcja

  Szef kuchni, który może przygotować posiłek z wyprzedzeniem, może podać więcej smacznych potraw podczas dużych pośpiesznych posiłków. Jeśli spodziewasz się dużego pośpiechu między godziną 11 a 14, masz ogromne oszczędności, jeśli możesz zrobić garść przygotowań z góry i trzymać jedzenie bez utraty jakości. Oszczędzasz na odpadach spożywczych, oszczędzasz na wydajności produkcji i zarabiasz na większej liczbie głodnych ludzi. Szafki sterowane termicznie zapewniają elastyczność produkcji. Kucharze, którzy będą gotowi na 300 przyjęć dla gości, będą mieli problemy z wypompowaniem tak dużej ilości jedzenia na raz i wydajnie je dostaną na stołach. Szafki przechowujące zapewniają zespołowi produkcyjnemu wczesny start. Po przygotowaniu tego wstępnego jedzenia szafki zwalniają piece i piece umożliwiające dodatkową produkcję żywności. Mobilne szafki świetnie nadają się do przerzucania wcześniej przygotowanej żywności do wygodniejszego miejsca zwalniając miejsce i przyspieszając dostarczanie ostatecznego jedzenia. Wszystko to ma na celu pomoc w szybkości obsługi, łatwości obsługi, podawania temperatury i bezpieczeństwa.

  Standardowe szafy, wariacje i kombinacje

  Twoja standardowa, pełnowymiarowa szafka ma wymiary od 1200 do 1500 watów. Rodzaj dostarczanego ciepła jest albo powietrzem konwekcyjnym, albo promieniowaniem. Element grzejny znajduje się u góry lub u dołu i może zawierać wentylator lub dmuchawę z przepływem krzyżowym, aby poruszać powietrzem. Kanały kanałowe mogą być wykorzystywane do dostarczania gorącego powietrza, bardziej precyzyjnie, osiągając większą jednolitość temperatury. Wilgoć z podgrzewanej wody również spowoduje wzrost temperatury w szafie.

  Istnieją różne typy szafek do przechowywania, z których każdy ma własny zestaw funkcji i korzyści. Wiele z nich to kombinacje urządzeń 2 w 1 oparte na typowej szafce i inne funkcje, które zwiększają użyteczność jednostek.

  Gotuj i trzymaj

  Szafka "Gotuj i trzymaj" pozwala przygotować dzień wcześniej i pozwolić gotować potrawom na noc. W większości jednostek można wetknąć sondę, aby zmierzyć dokładną temperaturę wewnętrzną, która automatycznie przełącza jednostkę z temperatury gotowania na temperaturę podtrzymania. Jest to bardzo ważny element wyposażenia wielu kuchni. Niektóre czynności są wykonywane bezpośrednio z urządzenia i wyłączane, aby je wyczyścić.

  Podgrzewany bankiet

  Podgrzewane szafy bankietowe mają wytrzymałą konstrukcję, w tym wytrzymałe kółka i duże uchwyty, dzięki którym jednostki są bardziej zwrotne. Wydajność jest często mierzona liczbą pokrytych płytek, które może pomieścić. 96, 128, 144, 180, 192 i 200 są typowymi pojemnościami płyt. Szafki Bankietowe korzystają z grzałek elektrycznych, chociaż niektóre modele będą miały opcję ogrzewania z puszki, dzięki czemu można odłączyć i odłączyć od zasilania elektrycznego. Oferowane funkcje obejmują białe tablice i schowki do instrukcji i etykietowania.

  Holding instytucjonalny

  Modele instytucjonalne są solidne i często można je dostosowywać. Są to ciężkie urządzenia przeznaczone do dużych operacji, takich jak stołówki szkolne, centra kongresowe, duże sale bankietowe, usługi cateringowe i szpitale.

  Correctional Holding

  Specjalnie zaprojektowany, aby być trwałym i nie rozpadać się łatwo. Wszystko, co normalnie byłoby przykręcone na miejscu, jest albo spawane, albo ma jakieś nietradycyjne zabezpieczenia przed manipulacją przez osoby niepowołane, trudne do usunięcia bez specjalistycznych narzędzi. Elementy elektryczne i elementy sterujące mają dodatkowe osłony, aby utrudnić dostęp do nich. Jeden lub więcej mechanizmów blokujących drzwi są powszechne. Niektóre jednostki są zaprojektowane do przechowywania tacek korekcyjnych. Dodatkowy sprzęt do ciężkiego transportu może zostać dodany w celu zabezpieczenia drzwi w jednostkach, które rutynowo transportują żywność ze zdalnej lokalizacji.

  Pizza Holding

  Pizze są utrzymywane w niskiej wilgotności między 160-180 ° F. Jeśli są w pudełku po pizzy, są przechowywane w temperaturze 0 ° C przy zerowej wilgotności. Przekazywanie przez szafy są popularnymi opcjami, które pomagają w przepływie produkcji z linii produkcyjnej do kasy. Modele o większej pojemności dla kuchni są budowane w celu pomieszczenia pudełek, torebek i / lub patelni w zależności od modelu. Mniejsze wersje można znaleźć w kuchni, a także w modelach z blatem. Duże i małe szafki na pizze są często ozdobione reklamowymi opakowaniami marketingowymi z winylu.

  Trzymanie i wyświetlanie

  Szafki przeznaczone do przechowywania i wyświetlania są określane jako przypadki wyświetlania, aw niektórych przypadkach mogą być określane jako szafki do sprzedaży. Będą miały okna na 3 lub więcej stronach do oglądania. Niektóre jednostki używają obrotowej karuzeli na tacach do pizzy, która pomaga utrzymać równomierne temperatury w całym produkcie.

  Modułowe przechowywanie

  Są to mniejsze jednostki do układania w stosy z jednym lub większą liczbą pojemników lub patelni do przechowywania żywności. Często siedzą na kontuarze lub półce z gotowanym jedzeniem przed ostatecznym montażem. Być może byłeś świadkiem asemblera żywności w twojej lokalnej sieci coffeeshop ciągnąc kiełbasy i jajka z jednej z tych jednostek przed zrobieniem kanapki śniadaniowej. Pojemniki na żywność mogą mieć jedno wejście lub mogą mieć konstrukcję przelotową. Ciepłe powietrze może wydmuchiwać z boku za pomocą dmuchawy z przepływem krzyżowym, promieniując ciepło z folii lub elastycznego ogrzewacza powierzchniowego lub całkowicie niestandardowo.

  Regały do ​​roll-in

  Regały do ​​piekarnika są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​specjalnie zaprojektowanych pieców i szafek. Wrzuć jedzenie do piekarnika, a następnie po zakończeniu wyjmij jedzenie z piekarnika do szafki. Wykorzystywane są specjalne kółka, które mogą obsługiwać ciepło. Regały typu roll-in, które służą do przechowywania talerzy obiadowych z pokrywkami, można załadować do żywności i włożyć do szafki do przechowywania do czasu serwowania.

  Transport gorącej żywności

  Jednostki zbudowane specjalnie do transportu są wykorzystywane do cateringu mobilnego i do dostarczania do instytucji, która korzysta ze zdalnego zaplecza kuchennego. Pomyśl o trwałości, dużych rolkach, drzwiach, które zatrzaskują, wpuszczanych uchwytach, zderzakach i bezpiecznych łącznikach tacek. Niektóre urządzenia są wyposażone w baterię zapewniającą cyrkulację ciepłego powietrza podczas transportu.

  Impregnowanie

  Szafka Proofing (zwana również Proofing Box) jest specjalnie zaprojektowana do chleba i ciastek. Ogrzewają się i utrzymują w niższych temperaturach od około 75-120 ° F. Kontrola wilgotności będzie wynosić od 70 do 90%.

  Ciasto unosi się bardziej równomiernie w tym ciepłym, wilgotnym środowisku przed pieczeniem. Wilgotność może pochodzić z ręcznie włożonej miski na wodę lub podłączenia urządzenia do źródła wody, które umożliwia zaparowanie / rozpylenie wilgoci na gorącej powierzchni, takiej jak metalowa płytka. Niektórzy właściciele dodają filtr wody.

  Proofery są izolowane termicznie i zwykle mają wdmuchiwane powietrze, aby pomóc uzyskać jednorodność środowiskową. Automatyczne odwracanie kierunku przepływu powietrza od czasu do czasu może zapewnić większą równomierność podczas całego procesu.

  Trzymając Proofer Combo

  Te szafki kombi zapewniają większą wszechstronność dzięki temu samemu sprzętowi i oszczędzają miejsce w kuchni. Układ ogrzewania i elementy w tych urządzeniach zostały zaprojektowane w celu zapewnienia większego zakresu regulacji temperatury. Ciasto idzie na próbę. Potem wychodzi i wchodzi do piekarnika. Następnie z powrotem w tej samej jednostce do przechowywania.

  Retarder Proofer Combo

  Jest to kolejna kombinacja oszczędności czasu i pracy, ale w tym przypadku łączymy chłodzenie z ogrzewaniem w środowisku o kontrolowanej wilgotności. Fermentowane pożywienie może być "opóźnione", co oznacza, że ​​aktywność drożdży jest spowolniona. Pozwala to na przechowywanie ciasta przez pewien czas. Retarder zapewnia również precyzyjną kontrolę procesu zaczyniania.

  Urządzenie proofer zwalniacza można ustawić tak, aby działało przez noc lub w ciągu kilku dni. Aspekt zwalniania szafki pozwala na schłodzenie ciasta, ale w nieco wyższej temperaturze niż w typowej lodówce. W przypadku niektórych rodzajów ciast preferowana jest nieco wyższa temperatura. Przepisy na zakwas często korzystają z opóźnienia.

  Przepływ powietrza będzie minimalny podczas początkowego etapu chłodzenia, ale zostanie podniesiony podczas korekty. Operator ustawia licznik czasu, aby poinformować jednostkę o rozpoczęciu procesu sprawdzania. Produkt będzie gotowy do piekarnika na podstawie ustawienia operatora. Opóźniacze mogą również służyć do rozmrażania zamrożonego ciasta.

  Piekarnik Proofer Combo

  Sprawdzanie odbywa się w niższej temperaturze (~ 120ºF), podczas pieczenia będzie dużo wyższa (350ºF - 450ºF). Temperatury pieczenia są określane przez dwa główne zdarzenia, które zachodzą podczas procesu pieczenia, ekspansji komórek gazowych i koagulacji glutenu i żelatynizacji skrobi. Temperatura będzie zależeć od użytych składników i "bogactwa" ciasta. Chude ciasto piecze się w wyższych temperaturach.

  Retarder Proofer Piec Combo

  Najlepsze urządzenie wielofunkcyjne. Zakres temperatur będzie zbliżony do 50-600 ° F.

  Inne szafki

  Gospodarstwo spożywcze może występować w innych formach, w tym na podgrzewacze do ciastek, podgrzewacze do rysowania i szafki do przechowywania towarów. Porcje studni mogą mieć ocieplone szafki ukryte pod nimi. Wózki do podawania posiłków lub wózki serwisowe mogą zawierać lub być przenośną szafką grzewczą.

  Szafy ociepleniowe są najczęściej używane w gastronomii, ale znajdują również swoje miejsce w innych branżach. W placówkach służby zdrowia głównie ogrzewa się płyny i roztwory, koce i ręczniki. Jednostki te są zazwyczaj sprzedawane przez firmy, które sprzedają wyłącznie do branży medycznej. Szafki ociepleniowe są stosowane w szpitalach, w przychodniach rodzinnych, w fizykoterapii, w gabinetach masażu, salonach i spa.

  Szczegóły kontaktu
  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: GXU

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.
  Nr 7 Budowa fabryki, Maqiao Industrial Square, CEDZ, Jiangsu China
  Tel:86-512-52267502
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Tutco Electric Duct Heater dostawca. © 2017 - 2020 tutcoheaters.com. All Rights Reserved.